Tag: Don King

Jak donosi na swoim blogu dziennikarz ESPN, Dan Rafael, promotor Don King przyjął niedawno astronomiczną ofertę dziesięciu milionów dolarów, złożoną byłemu mistrzowi świata w trzech kategoriach wagowych, Felixowi Trinidadowi (42-3, 35 KO) za stoczenie walki rewanżowej z Oscarem De La Hoya (39-6, 30 KO).

Read more

Trwają dalsze przymiarki do długo oczekiwanego pojedynku pomiędzy czempionem wagi ciężkiej federacji WBC Ukraińcem Witalijem Kliczko a byłym mistrzem WBA Nikołajem Wałujewem. Wczoraj współpromujący wraz z grupą Saueralnd Event rosyjskiego olbrzyma Don King poinformował, że przystaje na warunki finansowe zaproponowane jakiś czas temu przez obóz Kliczki.

Read more

Swojego niedoszłego przeciwnika Nikołaja Wałujewa (50-2, 34 KO) Witalij Kliczko nazwał tchórzem, po tym jak Rosjanin nie zaakceptował jego oferty, która opiewała na 2,5 miliona dolarów. Don King, który reprezentuje interesy największego gabarytami mistrza wagi ciężkiej w historii, powiedział w piątek publicznie, że akceptują ofertę K2 Promotions.

Read more

Witalij Kliczko (40-2, 38 KO) nie darzy sympatią Dona Kinga, promotora bokserskiego. Mistrz świata wagi ciężkiej organizacji WBC nie porozumiał się ostatnio z Kingiem i rosyjskim gigantem Nikołajem Wałujewem, dlatego też wybrał jako swego przeciwnika naszego Alberta Sosnowskiego. Wszystko rozbiło się o pieniądze, Wałujew żądał 4 mln dolarów, kiedy Kliczko nie widział możliwości zapłacić więcej […]

Read more