Tag: Kilka

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że rozstanie Pawła Strąka z Górnikiem Zabrze będzie formalnością. Ponad miesiąc temu piłkarz znalazł się na liście graczy, z którymi klub chciał rozwiązać kontrakt, a tydzień temu strony doszły do porozumienia. Tak przynajmniej twierdził prezes klubu, Łukasz Mazur – czytamy w "Sporcie".

Read more

Karol Bielecki z pozytywnym nastawieniem robi wszystko, by wrócić na boisko – uważa jego kolega klubowy z niemieckiego Rhein-Neckar Loewen Grzegorz Tkaczyk. – Karol nie ma problemów z łapaniem piłki. Wymieniliśmy kilka podań i jest ok – dodał Tkaczyk. W poniedziałek Bielecki po raz pierwszy od czasu utraty wzroku uczestniczył w treningu rzutowym.

Read more

Zaledwie kilka dni temu szkoleniowiec Tottenhamu, Harry Redknapp przedłużył umowę z klubem do 2013 roku. Za każdy rok pracy na White Hart Lane Anglik ma otrzymać 3,5 mln funtów. Jednakże jeśli Redknappowi zostaną udowodnione oszustwa podatkowe, których miał się dopuścić od kwietnia 2002 roku aż do listopada 2007 roku, to wówczas jego kontrakt z "Kogutami" […]

Read more

Tydzień temu w Algarve w Portugalii Natalia Kowalska wywalczyła pierwsze, historyczne punkty w Formule 2. – Wszyscy idą do przodu, jadą coraz szybciej. Każdy najmniejszy błąd w kwalifikacjach kosztuje kilka pozycji na starcie. A potem w wyścigu strasznie trudno to nadrobić – ocenia zawodniczka Cyfra+ F2 Racing przed startem w Brands Hatch.

Read more