Tag: Kogo

PRZEGLĄD PRASY. – Ciągle ktoś dzwoni i składa propozycje, ale na razie nie ma mowy o konkretach. Od tego jest Ziggy. Ja będę walczył z każdym, kogo mi wskażą, jeśli tylko dobrze zapłacą – mówi Tomasz Adamek w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” o swoich ewentualnych pojedynkach z braćmi Kliczko i Davidem Haye’em.

Read more

Wciąż nie wiadomo kto będzie najbliższym przeciwnikiem 23-letniego Amira Khana (23-1, 17 KO) i kiedy dojdzie do pojedynku. Jednakże jak donoszą brytyjscy dziennikarze bokserscy, na celowniku srebrnego medalisty olimpijskiego i zawodowego mistrza świata federacji WBA w kategorii junior półśredniej, znajdują się trzej kandydaci.

Read more

40. okrążenie tegorocznego Grand Prix Turcji będzie pamiętane przez bardzo długi czas. Gdy wydawało się, że karty są już rozdane, a kierowcy Red Bulla podzielą się pierwszymi dwoma miejscami na podium, doszło do niezwykle ważnego wydarzenia – Sebastian Vettel zdecydował się na manewr wyprzedzenia Marka Webbera. Wyraźnie szybszy Niemiec przyblokował Australijczyka, po czym doszło do […]

Read more

PRZEGLĄD PRASY. Wigan rozdziela tytuły. Przed dwoma laty, dzięki wygranej w ostatniej kolejce właśnie z Wigan, tytuł zdobyli piłkarze Manchester United. W niedzielę z Wigan zagra Chelsea Londyn Jeśli podopieczni Ancelottiego wygrają, zdobędą mistrzostwo. – donosi Przegląd Sportowy.

Read more