Tag: Musi

"Być jak Kubica" – dwa wyścigi na wagę kontraktu z Renault Ważą się losy nowego kontraktu Witalija Pietrowa z Renault. Zdaniem angielskich mediów Rosjanin w ciągu dwóch najbliższych wyścigów musi udowodnić swoją przydatność do francuskiej ekipy. W przeciwnym razie jego kontrakt nie zostanie przedłużony.

Read more

Laurent Koscielny z dnia na dzień stał się piłkarzem sławnym. Wszystko przez wart aż 10 mln funtów transfer z francuskiego przeciętniaka Lorient do wielkiego Arsenalu Londyn. Piłkarz, który kilka miesięcy temu zastanawiał się nad grą dla Polski, z której pochodzi jego rodzina, teraz miałby ponoć otrzymać szansę debiutu w barwach francuskich. Jak zapewnia jego ojciec […]

Read more

Niemiecka prasa cieszy się z sobotniego zwycięstwa nad Urugwajem, dzięki któremu niemieccy piłkarze są trzecią drużyną globu. Najwięcej pochwał spływa na młodego Thomasa Muellera i Sami Khedirę. Dziennikarze zauważają jednak, że piękna gra musi w końcu przełożyć się na wyniki. Na Euro 2012 Niemcy nie mogą pozwolić sobie na przegranie złota.

Read more