Tag: Od

Po zeszłorocznej klęsce w Tallinie, piłkarze Wisły Kraków mają się na baczności, nawet gdy przychodzi im grać z rywalem z piłkarskiego "trzeciego świata". – To rywal o klasę lepszy od FK Szawle – nie mają wątpliwości wiślacy przed meczem z FK Karabach Agdam.

Read more

Zupełnie niespodziewanie podczas pierwszej sesji treningowej przed niedzielną Grand Prix Niemiec na torze Hockenheimring najlepszy czas uzyskał Adrian Sutil z Force India. Polski kierowca Robert Kubica przejechał 20 okrążeń i został sklasyfikowany dopiero na 13. pozycji, z czasem o ponad 3 s gorszy od Sutila.

Read more

Brazylijczyk z polskimi korzeniami Filipe Luis Kasmirski jest o krok od podpisania kontraktu z Atletico Madryt. Lewy defensor pomyślnie przeszedł testy medyczne w klinice Fremap Majadahonda i wkrótce zostanie zaprezentowany jako nowy nabytek drużyny z Vicente Calderon. Kwota transferu może sięgać nawet 12 milionów euro.

Read more

Selekcjoner polskiej reprezentacji, Franciszek Smuda powiedział, iż Damien Perquis zagra dla reprezentacji Polski. Taką informację uzyskał od Ludovica Obraniaka, który rozmawiał z kandydatem do gry w biało-czerwonych barwach.

Read more

– To może być ciężki, ale interesujący weekend – mówi przed Grand Prix Niemiec na torze Hockenheim Robert Kubica. Źródłem sukcesu mogą być piątkowe treningi, na których zespoły wnikliwiej niż zwykle będą testować opony. Kwalifikacje Grand Prix Niemiec odbędą się w sobotę, wyścig w niedzielę. Relacje na żywo w Sport.pl od godz. 14.

Read more