Tag: Tego

– Pół godziny grałem, parę piłek podałem, jednego gola rzuciłem, kilka podań straciłem, ale to bardziej z tego względu, że jestem zmęczony ostatnimi treningami siłowymi niż problemami z okiem – mówi Sport.pl Karol Bielecki, rozgrywający reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych i niemieckiego Rhein Neckar Löwen po rozegraniu pierwszego meczu po dramatycznej utracie lewego oka.

Read more

Kierowca teamu Red Bull Mark Webber przyznał, że nie żałuje swojej złośliwej wypowiedzi z GP Wielkiej Brytanii pod adresem Sebastiana Vettela. Mimo to kierowcy zaznaczyli, że chcą zostawić spory za sobą i skupić się na walce ze swoimi rywalami z McLarena podczas niedzielnego Grand Prix Niemiec.

Read more

Mimo błędów na mundialu w RPA, FIFA nie chce, by sędziowie korzystali z nowoczesnej techniki. Zamiast tego, sędziego głównego ma wspomagać dwóch dodatkowych arbitrów. Pomysł będzie testowany w Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej.

Read more

O godzinie 20.00 Sparta Praga zmierzy się z łotewskim Metalurgsem Lipawa w rewanżowym meczu II rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się z Lechem Poznań, oczywiście, jeśli mistrzowie Polski uporają się z Interem Baku. Zapraszamy do śledzenia aktualnego rezultatu z tego spotkania w Livezone.onet.pl.

Read more

Po dwóch pierwszych turniejach serii Players Tour Championship, główny pomysłodawca tego cyklu, prezes WPBSA, Barry Hearn wyraził radość i zadowolenie z udanego startu snookerowych rozgrywek w sezonie 2010/2011. Hearn ma jednak kolejne pomysły, wśród których znajduje się organizacja snookerowego mundialu!

Read more

PRZEGLĄD PRASY. – Ciągle ktoś dzwoni i składa propozycje, ale na razie nie ma mowy o konkretach. Od tego jest Ziggy. Ja będę walczył z każdym, kogo mi wskażą, jeśli tylko dobrze zapłacą – mówi Tomasz Adamek w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” o swoich ewentualnych pojedynkach z braćmi Kliczko i Davidem Haye’em.

Read more