Tag: Walki

Jak udało nieoficjalnie ustalić serwisowi fightsport.pl, wcześniej awizowany polski zawodnik Muay Thai Jan Błachowicz najprawdopodobniej nie weźmie udziału w nadchodzącej Olimpiadzie Sportów Walki (SportAccord Combat Games 2010), które trwać będą od 28 sierpnia do 4 września w stolicy Chin – Pekinie. Zastąpi go Tomasz Sarara, który otrzymał taką propozycję od przedstawiciela największej światowej federacji Muay […]

Read more

Uważany przez wielu za najlepszego pięściarza świata bez podziału na kategorie wagowe Floyd Mayweather Jr postanowił przerwać wielotygodniowe milczenie i wyjaśnić, dlaczego nie podjął rękawicy rzuconej przez Manny’ego Pacquiao, niwecząc w ten sposób plany organizacji pojedynku ochrzczonego już przez media mianem "walki wszech czasów".

Read more

Znany kibicom boksu jako "Butterbean" Eric Esch zajmujący się obecnie promowaniem małych gal mieszanych sztuk walki ostro skrytykował Mariusza Pudzianowskiego za jego występ przeciwko Timowi Sylvii, w którym Polak przegrał przez poddanie w drugiej rundzie walki. Amerykanin był głównym organizatorem gali, na której doszło do porażki "Pudziana".

Read more